Interní zpráva

Vážený návštěvníku informačního portálu INTEGRITY.,

na těchto internetových stránkách můžete upozornit na incidenty týkající se Compliance, zejména pokud existuje podezření, že jsou páchány nebo již byly spáchány trestné činy.

Dodržujte prosím následující pokyny:

  • Vaše upozornění bude odesláno do ohlašovacího místa, které bylo zřízeno pro vyřizování upozornění. Ohlašovna má povinnost zachovávat mlčenlivost a chránit Vaše osobní údaje, a proto nebudou Vaše osobní údaje nikomu poskytnuty – pokud jste k tomu neudělili výslovný souhlas.
  • Můžete uvést kontaktní údaje, které nám umožní Vás kontaktovat. V takovém případě nejsou k záležitosti zapotřebí žádné další údaje.
  • Své upozornění můžete podat také anonymně. V takovém případě prosím myslete na kompletní a srozumitelnou zprávu, aby bylo možno skutkový stav prověřit.

Nahlášení upozornění

Své upozornění můžete nahlásit pomocí následujícího formuláře:

Data se zpracovávají...
Loading...

Um den Status Ihres Hinweises einsehen zu können und eventuelle Rückfragen zu beantworten, gehen Sie auf Hinweis prüfen und geben Sie Ihre ID ein.

Vaše ID je:

Další možnosti spojení

Máte-li zájem o osobní setkání, spojte se s námi přes portál.

Časté dotazy

Vaše upozornění prověříme a zpracujeme formou důvěrné zprávy, pokud se bude jednat o skutkový stav týkající se Compliance. Tato zpráva pak bude předána zodpovědnému místu v příslušné společnosti.

Pokud uvedete své kontaktní údaje, obdržíte do 7 dnů potvrzení o doručení. Budeme Vás co nejrychleji informovat o případných reakcích příslušné společnosti.

Na 100 % a nezávisle na tom, zda podáte své upozornění anonymně nebo zda od Vás obdržíme Vaše kontaktní údaje.